Aktualne ceny i promocje

Cennik pobytu

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY! 

Poniżej podajemy standardowe* ceny wynajęcia domku, które obowiązują w szczycie sezonu, a także poza nim. Do poniższych kwot należy doliczyć podatek miejski i opłatę klimatyczną w wysokości 2 zł za osobę za noc, a także jednorazową opłatę za sprzątanie w wysokości 150 zł.

 

Termin Cena* za dobę dla 6 osób
maj, czerwiec 420 zł  - z wyłączeniem tzw. długich weekendów
lipiec, sierpień od 490 zł
wrzesień 390 zł


*Cena wynajmu może różnić się od standardowej, po uwzględnieniu m.in. długości pobytu, większej lub mniejszej liczby osób, a także dodatkowych rabatów. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% całkowitej ceny pobytu (wyłączając podatek miejski i opłaty klimatyczne), jeśli termin przyjazdu przekracza 30 dni, a w wysokości 50% ceny pobytu (wyłączająć podatek miejski i opłaty klimatyczne), jeśli termin przyjazdu jest krótszy niż 30 dni.

 

Poniżej podajemy szczegóły dotyczące wpłat:

Numer konta bankowego: 04 1020 1127 0000 1302 0009 4748

W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby rezerwującej, a także terminu pobytu.

 

Pozostała opłata pobierana jest w dniu przyjazdu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 10:00 dnia następnego. W momencie zameldowania wymagane jest wpłacenie depozytu w wysokości 100 PLN na wypadek ewentualnych szkód. Depozyt jest zwracany przy wymeldowaniu, po sprawdzeniu stanu pokoju.

Copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

logo Akcept