Zobacz dlaczego warto nas odwiedzić

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra to najbardziej wysunięta na północ miejscowość w Polsce.  Miasteczko położone jest w pobliżu Władysławowa i stanowi doskonałą bazę wypadową na Półwysep Helski. Letnisko charakteryzuje się wyjątkowym, klifowym wybrzeżem oraz piękną, piaszczystą plażą. Wielu turystów z kraju i z zagranicy odwiedza Jastrzębią Górę korzystając z bogatej bazy gastronomicznej jak  i noclegowej.

Jastrzębia Góra to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Oprócz wielu ciekawych atrakcji, w sezonie letnim działa tutaj strzeżone kąpielisko, zapewniając bezpieczny wypoczynek nawet najmłodszym plażowiczom.

Miejscowe trasy Nordic Walking zainteresują wszystkich spacerowiczów. Można wybrać różne stopnie trudności ścieżek w zależności od zaawansowania Walkerów. Warto odwiedzić również Nadmorski Park Krajobrazowy, w którym schronienie znalazło wiele rzadkich okazów roślin oraz zwierząt. W okolicy znajduje się także wąwóz Lisi Jar który stanowi atrakcyjny cel pieszych wycieczek. Czyste, bogate w jod powietrze, zielone lasy oraz długie plaże to zachęta dla wszystkich, którzy preferują aktywny wypoczynek- spacery i wyprawy rowerowe. W pobliżu Jastrzębiej Góry w kilku stadninach można skorzystać z jazdy konnej i wycieczek w siodle.

Copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

logo Akcept